Gmina Koszęcin wśród najaktywniejszych gmin w programie "Czyste Powietrze"

Czytanie treści strony dostępne.

Polski Alarm Smogowy we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprezentował wyniki ogólnopolskiego rankingu aktywności gmin w ramach programu "Czyste Powietrze", obejmujący I. kwartał 2022 r.
Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym podsumowaniu Gmina Koszęcin ponownie znalazła się wśród 100 najaktywniejszych gmin uczestniczących w realizacji programu "Czyste Powietrze".
Gmina Koszęcin zajęła w I. kwartale 2022 r. miejsce 56. spośród wszystkich 2477 gmin w całej Polsce (56 złożonych wniosków w I. kwartale 2022 r.). Jest to również najwyższe miejsce wśród gmin powiatu lublinieckiego w I. kwartale 2022 r.
Miejsca zajęte przez Gminę Koszęcin w poprzednich kwartałach: I. kwartał 2021 r. - 405. miejsce; II. kwartał 2021 r. - 304. miejsce; III. kwartał 2021 r. - 45. miejsce; IV. kwartał 2021 r. - 33. miejsce.

Ranking gmin utworzony został na podstawie dostarczonych przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej danych o liczbie wniosków do programu "Czyste Powietrze" złożonych przez właścicieli budynków jednorodzinnych w poszczególnych gminach. Ranking powstał na bazie liczby wniosków przyjętych w danym kwartale. O pozycji gminy w rankingu decyduje wskaźnik, którego wartość wyznacza liczba wniosków złożonych z terenu danej gminy na 1000 budynków jednorodzinnych.
Z wynikami rankingu można zapoznać się pod adresem strony internetowej: www.polskialarmsmogowy.pl/ranking/

Zachęcamy do korzystania z usług Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu "Czyste Powietrze" funkcjonującego pod adresem ul. Powstańców Śląskich 9 w Koszęcinie (budynek naprzeciwko Urzędu Gminy Koszęcin).

ranking

tablica

budynek

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe